19 квітня у нашій школі відбувся незвичний урок, а саме прес - конференція на тему: ,,Книжка - мудрий, добрий друг" на який завітали гості - бібліотекарі тернопільських шкіл. Бібліотекар Наталія Борисівна розповіла про книжковий фонд. Учасники прес - конференції, відповідаючи на запитання журналіста, ознайомили учнів третіх класів з виникненням та розвитком книги. Серед наших школярів навчаються юні письменник, які складають вірші, виконують їх на родинних святах, беруть участь у творчих конкурсах (Новаковська Яринка, Снітинська Мар'янка)

Дітей захопила інтелектуально - розвивальна гра БУМ (будьмо усі молодцями) на тему:,,Книжковий дивосвіт". Змагалися учні 3 - А, 3 - Б та 3 - В класів. Школярі розгадували кросворди, представляли команди, вправлялися у виконанні творчих завдань. Перемогла команда учнів 3 - А класу. Вітаємо їх!

Запрошуємо усіх у шкільну бібліотеку. Мандруйте сторінками книг! Здобувайте знання!